Rowerowa rewolucja

Od jakiegoś czasu na ulicach miast częściej widać rowery holenderskie niż nowe samochody. Mieszkańcy pokochali jazdę na rowerach, bo jest ona wygodna i zdrowa. Ludzie kupują rowery nowe, ale także używane.

Sklepy rowerowe powstają, jak grzyby po deszczu. Zarówno tradycyjne, stacjonarne, jak i internetowe. Można w nich kupić nie tylko sam rower, ale i zapasowe części do niego.

Miasta także musiały się zmienić, odkąd rowerów jest tak dużo, a z pewnością będzie ich jeszcze więcej. Dlatego powstają ścieżki rowerowe, po których śmigają coraz ładniejsze rowery holenderskie. Powstają także różnego rodzaju stojaki na rowery.

Stawia się je pod centrami handlowymi, pod sklepami, modnymi kawiarniami czy dużymi biurowcami. Miasta są coraz bardziej przyjazne rowerzystom. Wspieranie ich jest ważne, bowiem jazda na rowerze jest o wiele zdrowszym sposobem na dojazd do pracy niż komunikacja miejska.

Wygodnie i bezpiecznie możemy szybko znaleźć się na miejscu. Trzeba mieć tylko naprawdę dobry stabilny rower i umieć na nim jeździć.