Assesco polskim liderem najnowszych technologii

Ranking Truffle, wymieniający największych producentów oprogramowania komputerowego w Europie, docenia również polskie przedsiębiorstwa. Na szóstym miejscu znalazła się na przykład polska firma Assesco Poland, produkując oprogramowania dla różnych sektorów gospodarki i dbając o ciągły rozwój i innowacyjność technologii.

Assesco Poland to spółka założona w 1991 roku, z siedzibą w Rzeszowie. Jest obecnie największą spółką informatyczną notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

To połączenie branży software’owej i usługowej, z aplikacji wypuszczanych na rynek przez tą firmę korzysta ponad połowa polskich banków, ważne firmy ubezpieczeniowe, telekomunikacyjne, a nawet administracja publiczna. Assesco zaznacza swoją obecność nie tylko w Polsce, jej produkty są znane również w Izraelu, Japonii, Kanadzie, czy w USA.

Poprzez dystrybucję oprogramowań, a także usług szkoleniowych i wdrożeniowych Assesco coraz bardziej rozwija swoją działalność, jeszcze bardziej polepszając wizerunek naszego rodzimego IT.